ІНВЕРТОРНА МУЛЬТИСИСТЕМА - UKRCLIMA

Go to content
Free Match інверторна мультисистема Gree
З інверторними мультисистемами Free Match можна забезпечити рівномірне кондиціонування або обігрів повітря на об'єктах з досить значними площами. Оптимальний мікроклімат дозволить створити використання всього одного універсального зовнішнього блоку! При цьому – буде зекономлено місце на фасаді, і, у порівнянні з установкою декількох звичайних спліт-систем, знижені витрати на обслуговування кондиціонера.
Комплектувати мультисистему GREE Free Match можна як одним, так і двома-п'ятьма внутрішніми блоками в різних комбінаціях і типорозмірах від 7 до 24 за умови, що сума їх потужностей (режим охолодження) не перевищить 11,58 кВт. Найбільший типорозмір пропонованого споживачеві зовнішнього блоку Free Match - 42.
Клас енергоефективності розглянутої мультисистеми GREE «А +». Максимальна мінусова температура, при якій можливий обігрів, не нижче -15 ° С (можливий обігрів – мінімум -5 ° С).
Покупець може обирати між настінними, канальними, підлогово-стельовими або касетними внутрішнімі блоками. Однак, працювати всі вони при підключенні до одного зовнішнього блоку, можуть тільки в однаковому режимі: обігрів, або охолодження.

МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ НА КОМЕРЦІЙНИХ ОБ'ЄКТАХ
Незважаючи на те, що серія Free Match відноситься до побутових кондиціонерів GREE, її використання допустиме на невеликих і середніх за площею комерційних об'єктах. Для цього слід обирати зовнішній блок в 42 типорозмірі, що допускає висотний перепад (в порівнянні з розташуванням внутрішніх блоків) до 15 м, максимальна сумарна довжина траси – до 80 м. Таке рішення дозволяєє підключити від 2 до 5 внутрішніх блоків. Чим меньша кількість внутрішніх блоків буде підключена, тим довші ділянки траси можна прокладати.


ЗОВНІШНІ БЛОКИ
Універсальний зовнішній блок инверторной мультиспліт-системи Free Match. Працює на охолодження навіть при низькій температурі навколишнього повітря. Відрізняється низьким рівнем шуму і мінімальною вібрацією.

НАСТІННІ БЛОКИ
Внутрішній блок настінного типу для инверторной мультісістеми Free Match. Гарантовано висока продуктивність і енергоефективність. Підтримує максимально точну температуру.

КАНАЛЬНІ БЛОКИ
Канальні блоки відрізняються компактними розмірами і можуть монтуватися в умовах обмеженого межпотолочного простору. Прихований монтаж - ідеальне рішення для дизайнерських інтер'єрів.

КАСЕТНІ БЛОКИ
Внутрішні блоки касетного типу використовуються для вирішення практичних завдань кондиціонування в приміщеннях великої площі з підвісними стелями. Встановлюються в кафе, ресторанах, магазинах і офісах.

НАПОЛЬНО-СТЕЛЬОВІ БЛОКИ
Напольно-стельовий внутрішній блок - вдале рішення для приміщень з невеликою площею і панорамним склінням. Рівномірний розподіл потоку повітря і його подача вгору або уздовж стелі.
КОНДИЦІОНЕРИ, КОТЛИ, ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ, СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ
ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
Back to content